Dzień Kobiet w tym roku będzie inny niż w poprzednich latach. Myślimy o ogromnym dramacie, który rozgrywa się tuż za naszą wschodnią granicą. W tym trudnym dla naszych Przyjaciół czasie, pojawia się wiele ludzi, którzy wspierają uchodźców i dzielą się swoim sercem.

Zachęcamy do przyłączenia się do wyjątkowej inicjatywy organizowanej przez firmę Wall Art, która postanowiła przekazać 100% zysku ze sprzedaży PLANERÓW DOBREGO SERCA na cele dobroczynne. Stowarzyszenie Piękne Anioły jest jedną z organizacji charytatywnych, które biorą udział w tym projekcie, a pozyskane środki zostaną przekazane na wsparcie potrzebujących rodzin. Wall Art uruchamia oficjalną sprzedaż swoich charytatywnych produktów 8 marca. Wzór planera przeznaczony dla Stowarzyszenia to LIRIO, motyw inspirowany sztuką klasyczną z beżowymi konwaliami i dekoracyjnym zdobieniem w kolorze złota. Konwalie to symbol szczęścia, pomyślności oraz zgody – tego obecnie wszyscy sobie życzymy i mamy nadzieję, że wkrótce obudzimy się w lepszej rzeczywistości.

Stowarzyszenie Piękne Anioły razem z CK Legal zorganizowało zbiórkę potrzebnych rzeczy dla ukraińskich dzieci i ich rodzin, które właśnie przyjechały do Polski. Piękne Anioły prowadzą również zbiórkę, dzięki której zapewnią jednej z rodzin bezpieczne schronienie w Polsce.

Zachęcamy do zakupów PLANERÓW DOBREGO SERCA. Link do sklepu:
https://wallart.com.pl/collections/planery-dobrego-serca/products/planer-dobrego-serca-lirio