Nawet najlepsza i najbardziej doświadczona firma z branży finansowej musi na co dzień komunikować się z klientami oraz informować świat o swoim istnieniu i kompetencjach.

Nasz nowy Klient specjalizuje się w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych oraz doradztwie prawnym w procesie zakupu nieruchomości. Firma pomaga znaleźć najkorzystniejsze z źródło finansowania nieruchomości. Doradza również, jak pokonać trudności formalnoprawne na drodze do jej zakupu.

Zespół składa się z doświadczonych ekspertów, obecnych w branży od kilkunastu lat. Doradcy pomagają także przy zawieraniu umów deweloperskich, aby kredytobiorca nie popełnił żadnego błędu, który w przyszłości mógłby go dużo kosztować.

Do zadań Agencji Reklamy Wenecja należy budowa wizerunku firmy w kanałach online
i offline oraz marketingowe wsparcie działań sprzedażowych. Będziemy odpowiedzialni za komunikację w mediach społecznościowych a także dotarcie do odpowiednich grup docelowych. Zajmiemy się również działaniami PR oraz content marketingiem. Zaproponujemy naszym partnerom nową identyfikację wizualną.

Podobnie, jak zmniejszenie ryzyka zaciągnięcia kredytu wpływa pozytywnie na przyszłość – zmniejszenie ryzyka marketingowego i powierzenie kanałów komunikacji doświadczonej Agencji pozwala na pewność, że do klientów dotrą profesjonalnie sformułowane, sprawdzone informacje, przekazane w klarownej i atrakcyjnej formie. Informacje, które pomogą w podjęciu życiowej decyzji o zakupie nieruchomości.

Dla nowego Klienta Wenecja zbuduje mosty komunikacji między światami: finansów, nieruchomości, doradztwa prawnego i osobami pragnącymi bezpiecznie kupić nieruchomość.