Dla naszego Klienta – kancelarii CK Legal – 20. Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” okazał się być podwójnym sukcesem. Oprócz nagrody za największy kunszt prawniczy przy obsłudze transakcji zajęli także piąte miejsce w kategorii najlepszych stron internetowych kancelarii!

Tegoroczny ranking jest rekordowy z uwagi na liczbę zgłoszonych kancelarii. Wzięło w nim udział aż 321 kancelarii zatrudniających 8828 prawników. O miano najlepszej strony www rywalizowało aż 130 konkurentów.

Kapituła oceniając strony internetowe kancelarii brała pod uwagę wiele aspektów, między innymi:
– bezpieczeństwo
– szybkość
– SEO
– poprawność wersji mobilnej
– szata graficzna
– dostępność dla niepełnosprawnych
– oryginalność zdjęć

Zespół CK Legal współpracując ze swoimi partnerami biznesowymi stara się mówić o prawie ludzkim językiem wychodząc z założenia, że wzajemne zrozumienie jest podstawą zaufania i sukcesów. W biznesie liczy się czas, szybkie i jasne odpowiedzi, skuteczne rozwiązania, nowoczesny styl. Strona internetowa, która została nagrodzona w rankingu, miała odzwierciedlać ten sposób komunikacji i to się udało.
Gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia!

Agencja Reklamy Wenecja od 2020 roku jest odpowiedzialna za marketing kancelarii prawnej Chabasiewicz, Kowalska i Wspólnicy. Doradzaliśmy i uczestniczyliśmy w budowie nowej strony internetowej.

Tagi: ,