Budowanie marki osobistej nie jest modą, lecz niezbędnym elementem pracy. Jeśli Twoja marka będzie silna – wpłynie to znacząco na zaufanie obecnych i przyszłych klientów.

Kogo na co dzień chętnie polecamy do współpracy? Solidne, sprawdzone firmy. Podobnie jest w przypadku marki osobistej. Chcemy, aby to Ciebie polecano.

Budujemy marki osobiste w biznesie i życiu publicznym

Wszystkie nasze działania łączy jedno: zrozumienie branży i wymagań partnera biznesowego, dla którego pracujemy. Działamy zgodnie ze strategią.

Zmierzamy do celu

W komunikacji potrafimy wykorzystać różne techniki i narzędzia – nie jesteśmy zamknięci w jednej specjalizacji. Ważny jest Twój sukces.

Prowadzimy konta personalne w mediach społecznościowych

Zależy nam, aby ludzie nie tylko klikali LIKE, ale by dostrzegli w Tobie silną markę. Zaangażowanie odbiorców procentuje. Jesteś ekspertem – pokażmy to!

Współpracujemy z osobami publicznymi od 25 lat

Spójny wizerunek w mediach i sieci wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Doradzamy, jaki przekaz budować na co dzień i w długofalowej perspektywie.

Personal Branding jest narzędziem do budowania wizerunku i podkreślenia wartości Twojej pracy

Strategia i pozycjonowanie

Określamy cele oraz drogę prowadzącą do ich osiągnięcia. Wspólnie odpowiadamy na pytanie, czym będziesz się wyróżniać? Wykorzystujemy storytelling, aby przedstawić Twoje silne strony, sukcesy, osobowość, wartości i przekonania.

Zarządzanie wizerunkiem i sytuacją kryzysową

Planujemy i realizujemy działania budujące Twoją markę osobistą. Monitorujemy reputację. Identyfikujemy potencjalne kryzysy oraz podejmujemy działania, aby ich uniknąć. Jeśli już się pojawią, zarządzamy sytuacją kryzysową, aby jej skutki zredukować do minimum.

Prowadzenie profili w social mediach

Wiemy, jak ważnym narzędziem w personal brandingu są media społecznościowe. Możesz nam powierzyć prowadzenie Twoich social mediów. Dbamy o systematyczność, wysoką jakość i merytorykę publikowanych treści.

Artykuły, wywiady, blogi, teksty wystąpień

Piszemy. Research, wkład merytoryczny, główny przekaz, język dostosowany do odbiorców treści, wizualizacja informacji, szczypta humoru- tym się zajmujemy. Dbamy, aby treści były atrakcyjne, zapadały w pamięć, rezonowały.

Wystąpienia publiczne

Ćwiczenie, i praktyka, czynią mistrza. Realizujemy szkolenia medialne, pomagamy w przygotowaniach do wystąpień publicznych. Łączymy teorię z własnymi doświadczeniami.

Bieżące doradztwo

Personal brandingiem zajmujemy się na co dzień. Wiemy, jak ważne jest bieżące doradztwo, pomoc w rozwiązywaniu problemów, podejmowaniu decyzji mających wpływ na Twoją markę osobistą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co zyskujesz?

  • Systematyczną i konsekwentną budowę pożądanego wizerunku
  • Oszczędność czasu, który możesz poświęcić na rozwój swoich umiejętności
  • Wsparcie doświadczonego zespołu: strateg, PR-owiec, copywriter, analityk, grafik
  • Profesjonalnie i systematycznie prowadzone Twoje media społecznościowe
  • Ochronę reputacji w sytuacjach kryzysowych
  • Dyskrecję – nie informujemy, dla kogo pracujemy

Zaufali nam