Budowanie marki osobistej nie jest modą, lecz niezbędnym elementem pracy. Silna marka zwiększa zaufanie obecnych i przyszłych klientów.

Kogo na co dzień chętnie polecamy do współpracy? Solidne, sprawdzone firmy. Podobnie jest w przypadku marki osobistej. Chcemy, aby to Ciebie polecano.

Czym się zajmujemy?

01

Strategia i pozycjonowanie

Określamy cele oraz drogę prowadzącą do ich osiągnięcia. Wspólnie odpowiadamy na pytanie, czym będziesz się wyróżniać? Wykorzystujemy storytelling, aby przedstawić Twoje silne strony, sukcesy, osobowość, wartości i przekonania.

02

Zarządzanie wizerunkiem i sytuacją kryzysową

Planujemy i realizujemy działania budujące Twoją markę osobistą. Monitorujemy reputację. Identyfikujemy potencjalne kryzysy oraz podejmujemy działania, aby ich uniknąć. Jeśli już się pojawią, zarządzamy sytuacją kryzysową, aby jej skutki zredukować do minimum.

03

Prowadzenie profili w social mediach

Wiemy, jak ważnym narzędziem w personal brandingu są media społecznościowe. Możesz nam powierzyć prowadzenie Twoich social mediów. Dbamy o systematyczność, wysoką jakość i merytorykę publikowanych treści.

04

Artykuły, wywiady, blogi, teksty wystąpień

Piszemy. Research, wkład merytoryczny, główny przekaz, język dostosowany do odbiorców treści, wizualizacja informacji, szczypta humoru- tym się zajmujemy. Dbamy, aby treści były atrakcyjne, zapadały w pamięć, rezonowały.

05

Wystąpienia publiczne

Ćwiczenie, i praktyka, czynią mistrza. Realizujemy szkolenia medialne, pomagamy w przygotowaniach do wystąpień publicznych. Łączymy teorię z własnymi doświadczeniami.

06

Bieżące doradztwo

Personal brandingiem zajmujemy się na co dzień. Wiemy, jak ważne jest bieżące doradztwo, pomoc w rozwiązywaniu problemów, podejmowaniu decyzji mających wpływ na Twoją markę osobistą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co zyskujesz?

Systematyczną i konsekwentną budowę pożądanego wizerunku

Oszczędność czasu, który możesz poświęcić na rozwój swoich umiejętności

Wsparcie doświadczonego zespołu: strateg, PR-owiec, copywriter, analityk, grafik

Profesjonalnie i systematycznie prowadzone Twoje media społecznościowe

Ochronę reputacji w sytuacjach kryzysowych

Dyskrecję – nie informujemy, dla kogo pracujemy

Personal Branding jest narzędziem do budowania wizerunku i podkreślenia wartości Twojej pracy 

Budujemy marki osobiste w biznesie i życiu publicznym

Wszystkie nasze działania łączy jedno: zrozumienie branży i wymagań partnera biznesowego, dla którego pracujemy. Działamy zgodnie ze strategią.

Zmierzamy do celu

W komunikacji potrafimy wykorzystać różne techniki i narzędzia – nie jesteśmy zamknięci w jednej specjalizacji. Ważny jest Twój sukces.

Prowadzimy konta personalne w mediach społecznościowych

Zależy nam, aby ludzie nie tylko klikali LIKE, ale by dostrzegli w Tobie silną markę. Zaangażowanie odbiorców procentuje. Jesteś ekspertem – pokażmy to!

Współpracujemy z osobami publicznymi od 27 lat

Spójny wizerunek w mediach i sieci wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Doradzamy, jaki przekaz budować na co dzień i w długofalowej perspektywie.

Zaufali nam