Zbudowanie trwałych, wartościowych relacji z otoczeniem organizacji jest celem realizowanych działań komunikacyjnych.

Każda firma, instytucja czy osoba publiczna opowiada, czym się zajmuje. Zwłaszcza dziś, kiedy obok tradycyjnych kanałów komunikacji mamy do dyspozycji nowoczesne media, w tym media społecznościowe.

Kreowanie efektywnych działań Public Relations to pasja Wenecji. Dla naszych Klientów osiągamy długofalowe efekty wdrażając plany wieloletnie, jak i rozwiązując bieżące problemy występujące w biznesie.

Czym się zajmujemy?

01

PR korporacyjny

Pracujemy zarówno dla małych firm, jak i korporacji, które chcą profesjonalnie budować swój wizerunek wśród kluczowych dla nich grup docelowych.

02

Public Affairs

Budujemy i utrzymujemy dobre relacje na linii nasi Partnerzy – otoczenie. Docieramy z projektami i pomysłami do liderów opinii publicznej. Pozytywnie wpływamy na rzeczywistość.

03

PR produktowy

Wprowadzamy na rynek nowe marki. Wzmacniamy popularność tych istniejących. Planujemy działania, dzięki którym osiągniesz swoje biznesowe cele.

04

PR kryzysowy

Kryzys to każda sytuacja, która naraża na szwank wizerunek organizacji. Mamy wiedzę i narzędzia, by im zapobiegać. A gdy już się pojawią, sprawnie na nie reagować. Dostosowujemy strategię do rodzaju kryzysu.

Dlaczego warto z nami
współpracować?

Rozumiemy przestrzeń publiczną, biznes i media

Tworzymy sprzyjające warunki do realizacji Twoich planów

Dbamy o wartościową i atrakcyjną komunikację marek

Stosujemy nowoczesne narzędzia komunikacji

Znamy się na kryzysach

Zrealizowaliśmy wiele wymagających projektów komunikacyjnych

Kształtujemy potrzeby, wywołujemy emocje, tworzymy relacje. Opowiadamy historie.

Ważne, jak o nas mówią

Public Relations to nie jednorazowa akcja marketingowa, ale świadomie i konsekwentnie realizowane działania komunikacyjne. Naszym celem jest stworzenie i utrzymanie dobrych relacji na linii nasi Partnerzy – otoczenie. Dbamy o narrację i content. Wiemy, jak zarządzać informacją, by budować wiarygodny wizerunek naszych Klientów.

PR to dialog

Nie boimy się rozmawiać. Regularne kontakty z mediami, inwestorami, darczyńcami czy społecznością lokalną to klucz do stworzenia wizerunku solidnej, cieszącej się dobrą opinią organizacji. Potrafimy to robić.

Towarzyszymy w drodze

Nie wspieramy naszych partnerów wyłącznie zza biurka. Rozumiemy, że zdobycie zaufania społecznego do osoby, firmy czy organizacji wymaga szerzej zakrojonych działań. Jesteśmy na nie gotowi.

Zaufali nam