Wystartowali po raz pierwszy i od razu zostali wyróżnieni – Chabasiewicz, Kowalska i Wspólnicy znaleźli się w rankingu najlepszych kancelarii prawnych The Legal 500: Europa, Bliski Wschód, Afryka (EMEA)!

Ranking Legal500 jest szczególnie ważny, bo o wynikach decydują badacze, opierając się o opinie rynkowe oraz polecenia Klientów i Partnerów Biznesowych. Analitycy ustalają hierarchię najlepszych kancelarii prawnych na podstawie analizy zleceń obsługiwanych przez nie w ostatnim roku.

Najnowsze wydanie przewodnika The Legal 500 ukazało się 11 kwietnia. Publikacja klasyfikuje i charakteryzuje firmy prawnicze oraz indywidualnych prawników z ponad 80 krajów, w tym z Polski. The Legal 500 kontaktuje się z ponad 300 000 klientów na całym świecie, aby uzyskać informacje zwrotne na temat tego, które kancelarie prawne spełniają kryteria wymagane przez współczesnych radców prawnych i liderów biznesowych, niezależnie od tego, gdzie na świecie wykonują swoją pracę. Wszystkie te informacje są wykorzystywane do porównania każdej firmy prawniczej z konkurencją w danym obszarze praktyki.

Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy (CK-Legal) to butikowa firma prawnicza specjalizująca się w rynkach kapitałowych, fuzjach i przyjęciach (M&A), inwestycjach w start-upy oraz w nowych technologiach. Ich specjalnością stały się złożone i nietypowe (również międzynarodowe) projekty, wymagające wiedzy oraz elastyczności. Mówią o prawie „ludzkim językiem”, ponieważ wzajemne zrozumienie jest podstawą zaufania i sukcesów biznesowych. Czas, szybkie i jasne odpowiedzi, skuteczne rozwiązania, nowoczesny styl – tego wymagają ich Klienci i ich biznes.

Na co dzień mierzą się z ciekawymi i trudnymi wyzwaniami prawnymi. Są zawsze gotowi, aby przedstawiać skuteczne rozwiązania dla swoich Klientów. Ma to odzwierciedlenie również w #Legal500!

Gratulacje dla zespołu CK Legal za pracę i sukcesy!

Tagi: